ריצה שלמה


תמיד רצית לרוץ אבל לא יודע/ת איך להתחיל? רוצה לרוץ מרתון אבל סובל מכאבי ברכיים? שיפור משמעותי לרצים בכל הרמות על בסיס שיטת אלכסנדר: ריצה יעילה יותר, בטוחה יותר וזורמת יותר. איך לרוץ נכון בהתאם ליכולת האישית ולגוף שלך? כיצד להימנע מפציעות ומנזקים לגב ולברכיים?

סדנא בת 4 מפגשים.


ישיבה מול המחשב – מודעות גופנית בסביבת העבודה


אתם יושבים כל יום שעות מול המחשב, הרבה יותר מכל דבר אחר שאתם עושים. מה קורה לגוף שלכם במהלך יום העבודה מול המחשב? מה הקשר בין המצב הגופני שלכם ובין אופן הישיבה הממושך במשרד? בסדנא אני נותן לכם כלים מנטליים ופיזיים להתמודד עם האתגר: איך לשמור על מערכת יחסים בריאה עם המחשב ועם הגוף שלנו.

הסדנא משלבת את עולמות האנטומיה, התנועה הדינמית והארגונומיה לכדי פתרון אחד שתוכלו ליישם במשרד מדי יום.


הליכה מודעת ושיפור המצב הגופני


הליכה היא הפעילות הגופנית היחידה שנותרה חלק מהחיים של כולנו. אנחנו הולכים כל יום מאות ואלפי צעדים, ואפשר לנצל את זה לטובתנו. אם הגוף מייצר לכם כאב יומיומי או אי נחת, אופן ההליכה השגרתי שלכם יכול לשנות הרבה. שיפור קטן ועקבי בכל צעד, יכול להיות מסגרת נפלאה לשיפור גדול.

בסדנא תקבלו כלים להליכה מודעת, שתשחרר ותאזן את הגוף, לאט ובסבלנות עם כל צעד.

שיפור יציבה ובעיות עמוד שדרה עם שיטת אלכסנדר


סדנא בת ארבעה מפגשים, מיועדת לאנשים שסובלים מכאבי גב כרוניים, בעיות יציבה, בעיות צוואר ותחושה כללית של כבדות וקושי גופני. סדנא קטנה ואיכותית, עד 4 משתתפים, בה תפגשו על המראות בסטודיו את ההרגלים המכווצים שלכם, ותלמדו דרך אחרת לעמוד, ללכת, לשבת ולעשות כל מה שאתם עושים בחיים. מבוססת על עקרונות שיטת אלכסנדר ופיתוח מודעות גופנית בחיי היום יום כדי להתחיל בדרך חדשה לגוף שלכם.

הרשמה לסדנא ועוד פרטים – בדף המסלול השיקומי.