שיאצו ורפואה סינית


אלכסנדר כבר לא לבד! טיפולי שיאצו, רפואה סינית וצ׳י-גונג משתלבים בתקופה האחרונה בעבודה השוטפת שלי בסטודיו, שאפשר לקרוא לו עכשיו גם קליניקה.
 
בתכל׳ס זה אומר שחוץ ויחד עם שיעורי האלכסנדר אני עושה גם טיפולי שיאצו במגע, דיקור עדיין לא. כל תהליך התשאול, האבחנה והטיפול מגיע מתוך הרפואה הסינית שמהווה את הבסיס גם לשיאצו היפני.
מה שהיה עד עכשיו ״שיעור אלכסנדר״ יכול להתרחב לכדי טיפול מקיף ואינטימי יותר בכל תחומי הבריאות והחיים, כמובן שאפשר לחבר בין השניים ואפשר גם לא.

יחד עם טיפול במגע אני מציע דברים משלימים לתהליך הטיפולי:

תרגול צ׳י-גונג לבית

דבר שאני עושה כבר שנים, מאפשר לעצור לכמה רגעים, לנשום, להניע מה שתקוע, לרכך את מה שקשה מדי, לראות הרבה דפוסים ולתקן אותם.

המלצות לאורח חיים טוב יותר

תזונה, שינה, פעילות גופנית ועוד. פה שיטת אלכסנדר יכולה להיכנס לפי הצורך, בכל סוגיות הכאב, כדי ליצור שינוי בדפוסים גופניים, וזה כלי משמעותי מאוד – שאתם כבר מכירים אצלי.

טיפול בצמחי מרפא

במקרים רבים, פורמולות צמחי מרפא סיניות יכולות לתת לכם תמיכה ועבודה יומיומית על הנושא שבו אתם מעוניינים לטפל.

למה ולמי זה טוב?

למצבים אקוטיים של כאב

אלכסנדר דורש מאיתנו לחשוב, לפתח מודעות ולקחת אחריות על הגוף שלנו. אבל כשהמצב קשה, זה לא תמיד אפשרי. טיפול במגע מאפשר לכם לעצור, להניח את הגב, ולהקל על הכאבים והמתח. זה עובד, ואחרי שיש הקלה משמעותית בכאב ובסבל, אתם פנויים יותר לחשוב ולהמשיך בשינוי הדפוסים שגרמו למצב מלכתחילה – אם אתם רוצים.

שיטת אלכסנדר יכולה להיכנס כאן כדי לא לחזור שוב למצב האקוטי ולהמשיך בכיוון כללי של צמיחה, התחזקות ושיפור.

למי שרוצה רק טיפול שיאצו.

לא כולם רוצים לפתח מודעות גופנית וזה לגיטימי לגמרי. פשוט רוצים טיפול במגע.

לבעיות שאינן קשורות לאורטופדיה, עמוד שדרה, שלד ושריר.

התהליך הטיפולי הוא הוליסטי, ובטיפול אתם חולקים איתי מידע שקשור לכל מערכות הגוף. הוליסטי זה אומר שאני מוצא שורש למספר בעיות שונות אצלכם, שמעולם לא קישרתם. לדוגמא – בעיות במערכת העיכול, בעיות עור ובעיות נשימה.

היופי ברפואה הסינית הוא שהכל קשור: היכולת לאסוף את כל התופעות והסימפטומים לכדי כמה שורשים, כך שהטיפול בשורש שנבחר יכול לפעפע במעלה העץ וליצור שיפור בכמה מערכות גם יחד.

זמן, מקום ועלות

טיפול נמשך שעה, והעלות 250 ש״ח.

קליניקה ת״א: מרים החשמונאית 27א / כיכר מסריק 14.
קליניקה מבשרת ציון: שבי ציון 3.