הדרכה: ישיבה מול מחשב והסביבה המשרדית

לכל מי שרוצה לשפר את מצבו הגופני, כדאי להתיחס לשעות של ישיבה מול מחשב מדי יום בבית, במשרד או בבית קפה. אופן הישיבה שלנו בשעות הארוכות הללו, הוא קריטי בהשפעה על מצב הבריאות שלנו, על כאבים, מתחים וכל דבר שמפריע בגוף.

מפגש הדרכה מול המחשב בסביבה הטבעית שלך – אצלך במשרד או בבית.

  • ייעוץ גופני: שדרוג סביבת העבודה הפנימית – הגוף שלנו. הקניית יכולות בסיסיות של הבנת הגוף בזמן ישיבה – הן קריטיות למצב הגופני, לכל מי שרוצה למנוע בעיות נפוצות כגון כאבי גב, צוואר, מפרקים ושרירים. הבסיס לשיפור הוא שימוש נכון במבנה הגוף, וניצול יעיל של האנרגיה אשר פועלת בתוכו.
  • ייעוץ ארגונומי: לסביבת העבודה יש השפעה קבועה ומשמעותית על בעיות גופניות רבות ועל התחושה הכללית של העובד. לוקחים את המצב האופטימלי של הגוף משלב הייעוץ הגופני, ומסדרים סביבו את הכסא, השולחן, המסך וכל מה שאפשר.

רונה

הדרכה קבוצתית בחברות

ההדרכות הארגונומיות שאתם מכירים: כוונון זוויות ושימוש במכשירי עזר ארגונומיים, הם לא המהות של ההדרכה, אלא רק חלק שמשלים את העיקר – אני שם את הדגש על הגורם האנושי ולא רק על המכשירים שמסביבו.

זאת משתי סיבות:

  1. כי אנחנו בני אדם, לא מכונות.
  2.  כי באמצעות המוח והגוף שלנו אפשר להגיע לתוצאות הכי משמעותיות בכל מה שקשור לשיפור המצב הגופני ומניעת בעיות בסביבת העבודה.

עוד פרטים כאן: סדנאות הדרכה לארגונים – ישיבה מול מחשב.

הדרכה אונליין דרך סקייפ

בדיוק אותם נושאים מהסדנאות והשיעורים: אבחנה של המצב הגופני שלכם, ביצוע שינויים בסיסיים וחיבור ארגונומי לסביבת העבודה שלכם. הדרכה אונליין היא כלי שימושי מאוד שחוסך זמן לכולם ומביא אותי אליכם למשרד.

אפשר גם בסקייפ: רבע שעה של ייעוץ גופני וארגונומי דרך המסך ללקוחה שגרה באיטליה וביקרה אצלי בסטודיו עד שטסה לחו״ל.
דוגמא לתיקון אחד – שנעשה אונליין: חשוב לבחור פוזיציית ישיבה ולהיות בה כמו שצריך. אם נשענים חשוב שהמשענת של הכסא תתן תמיכה טובה, ולא כולם עושים את זה. לדוגמא כאן, כסא משרדי של איקאה, המלצתי הייתה להוסיף כרית קטנה לגב התחתון, כי ראיתי שההישענות לא הייתה באמת הישענות.
תיקונים נוספים שנעשו: קבלת תמיכה מהקרקע, תיקון גובה המסך, חזרה על מנחי ישיבה והתייחסות לגב העליון והצוואר.
אבל יותר חשוב מהכל, זה ריענן לה את המודעות שהיא הכירה מהשיעורים, בשיחה פשוטה אונליין.

עוד על ההדרכה בסביבת העבודה מול מחשב:

ישיבה מול מחשב - התאמה שעשיתי עם ניצן

ישיבה מול מחשב - עבודה עם אורי

להזמנת פגישת ייעוץ אצלך במשרד או בבית לחץ/י כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.